HAKKIMIZDA

SÜRDÜRÜLEBİLİR Tarımın Öncü İsmİ: Ukab Agro

Hakkımızda

Yarım asrı aşkın süredir Anadolu’nun önde gelen kuruluşlarından biri olan, Büyük Özaslanlar Tarım Gıda Un Yem Sanayi A.Ş. fabrikasından edinmiş olduğu tecrübe ile 2011 yılında Kayseri Boğazlıyan’ da kurulan;

Kendine ait 10.000 m2 kapalı alanda nohut, fasulye, mercimek, ay çekirdeği ve kabak çekirdeği Eleme-Paketleme tesisine sahip Ukab Agro, kuruluştan bugüne giderek genişlemekte ve kendi markasıyla sunduğu ürün yelpazesi ile tarım sektörüne her geçen gün yenilik katmaya devam etmektedir.

2014 yılında Rusya ve Ukrayna’dan tarım ürünleri ithalatına başlayarak dış ticarete giriş yapan Ukab Agro, başlamasından itibaren ithal etmiş olduğu ürünleri Türkiye’deki lokal pazarın yanı sıra, Doğu - Batı Afrika bölgelerine ulaştırmaya devam etmiştir.

Şirkette yapılan yenilik çalışmalarının ardından Kayseri’de “Merkez Dış Ticaret Ofisi” kurarak dünyanın tüm diğer ülkelerine, çeşitli tarım ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmak; bu sayede ülkemize katma değer sağlamak için, profesyonel ekibi ile birlikte ilkeli, dürüst ve güvenilir hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Resim 1

Tahıl Ürünleri

Resim 2

Bakliyat Ürünleri

Resim 3

Kuruyemiş Ürünleri

Resim 4

Elenmiş Ürünler

Resim 5

Un Ürünleri

Ürünlerimiz

Ukab Agro'nun ürün yelpazesi, doğadan sofralara uzanan lezzetli bir serüven sunuyor.

Image 2

Tahıl

Image 3

Bakliyat

Image 4

Kuruyemiş

Image 5

Un

Image 6

Buğday

Image 7

Elenmiş Ürünler

Image 8

Tritikale